UUDISED

1 405 vaatamist

SA Rapla Spordirajatised nõukogu otsusega on Sadolin Spordihoone ja Alu Spordihoone alates tänasest kuni 22.03. suletud.

Uus info juba 20.03.

Valitsuskabinet otsustas viia nakkusohu tõttu haridusasutused distantsõppele

Rapla Vallavalitsuse kommentaarid:

  1. Esmaspäevast, 16. märtsist tuleb sulgeda kõigi üldhariduskoolide, kutseõppeasutuste, kõrgkoolide, noortekeskuste ja huvikoolide hooned. – st.  koolihooned suletakse õppetööks, direktor, õpetajad ja personal jätkavad tööd.

Koolides kus on ka lasteaed (Kabala, Hagudi ja Alu) jätkab söökla tööd. Rapla Vesiroos koolis, Kesklinna koolis, Juuru koolis, Kaiu koolis, Rapla Gümnaasiumis ja Rapla Täiskasvanute  Gümnaasiumis toitlustamist ei toimu.

  1. Reedel, 13. märtsil saavad õpetajad õpilastega kokku leppida edasistes tegevustes ja ülesannetes ning õpilased viia koolimajast kaasa kõik kodus õppimiseks vajalikud õppevahendid ja –materjalid. – koolide direktoritel koos õpetajatega korraldada ja tagada, et tänase päeva jooksul võtaksid õpilased koolimajast kaasa kodus õppimiseks vajalikud õppevahendid.
  2. Lasteaiad jätkavad esialgu tegevust kuni uute korraldusteni.
  3. Raikküla kool jätkab tööd.
  4. Huviringe ei toimu, ka jõusaalid, ühissaunad jm. on suletud. Sarnaseid teenuseid pakkuvatele teistele asutustele teeb Rapla Vallavalitsuse ettepanekul huvi-ja sporditeenust pakkuvad tegevused katkestada kuni uute korraldusteni.
  5. Edaspidine infovahetus toimub operatiivselt vastavalt sündmuste arengutele. Asutuse juht vastutab töö ja palga korralduse eest oma asutuses.
  6. Asutuse juht peab olema vajadusel kättesaadav ka töövälisel ajal.

NB! Palun kõikidel kellel on infot uute nakatumiste kohta edastada see Rapla Vallavalitsusele jyri.morozov@rapla.ee või tel. +372 5389 2441

Lugupidamisega

Jüri Morozov

Abivallavanem

Rapla Vallavalitsus

Tel. +372 5389 2441

e-kiri: juri.morozov@rapla.ee