UUDISED

3,211 vaatamist

27. septembril toimub rahvusvahelise Spordinädala raames ka Valgel Hanel väga tähtis võistlus –
laste üksikmängu turniir. Võisteldakse kahes tugevusastmes- väikesed profid ja suured profid.

Registreeru Üllele kas trennis otse, aadressil hanivalge@gmail.com või telefonil 5284090.

Spordinädala võistlus 2020

 

 

————————————————————————————————-

II poolaasta olulised võistlused:

27.09.  Spordinädalal laste üksikmängu turniir Sadolin Spordihoones

17.10.   Alu Karikad Alu Spordihoones

01.11.   Rapla maakonna MV paaris ja segapaarismängus Sadolin Spordihoones

8.11.    Pereturniir isadepäeva auks Sadolin Spordihoones

22.11.   Rapla maakonna MV üksikmängus Sadolin Spordihoones

28.11.   Raul Musta Open üksikmängus Tondiraba Tennisekeskuses

5.12.     Valge Hane turniir Märjamaa Spordihoones

Spordilaagri tulemused:

Parim sulgpallur laagris 2020 suured:

I Janete, II Ronnie, III Rahel

Parim sulgpallur laagris 2020 väikesed:

I Elisabet, II Anett, III Lenna Mette

Üksikmäng:  suured – I Janete, II Evaliisa, III Ronnie,  väikesed: I Anett, II Elisabet, III Getri

Paarismäng: suured – I Gerte-Timmo, II Marit-Ronnie, III Rahel-Karl Martin, väikesed: I Elisabet-Lenna Mette, II Getri-Marite, III Kreete-Lars

Jooksumäng: I Hendrik, Elisabet, Lars, Rando, Timmo; II Janete, Marite, Oskar, Aron, Karl Martin; III Rahel, Anett, Joosep, Eliis

Profiliiga paarismäng: I Kerli-Rahel; II Janete-Eliis, III Evaliisa-Ronnie

Võistkondlik sulgpall: I Evaliisa, Sofi, Rando, Albert, II Ronnie, Kerli, Joosep, Lenna Mette; III Rahel, Marit, Anett, Oskar

Ujumine (50 m): suured – I Rahel, II Ronnie, III Sofi; väikesed – I Kreete, II Lenna Mette, III Lars

Discgolfi visked: suured – I Aron, II Rahel, III Ronnie; väikesed: I Lenna Mette, II Oskar, III Marite

Maastikumäng: I Ronnie, Kreete, Timo; II Anett, Kerli, Joosep; III Elisabet, Evaliisa, Rando

Kabe: suured – I Kerli, II Janete, III Evaliisa; väikesed – I Anett, II Albert, III Elisabet

————————————————–

Sulgpallilaagri ajakava leiad siit: Laagri päevakava

————————————————–

Rapla Sulgpalliklubi Valge Hani spordilaager 2020

Meie teine spordilaager toimub 15.-19. juunil 2020.a. Valtu Spordimajas
http://www.valtuspordimaja.ee/ujula, kus on võimlas neli sulgpalliväljakut, ujula,
õueväljakud jalgpalli ja võrkpalli mängimiseks, discgolfi rajad ja palju muud – näiteks lauatennise lauad, koroonalauad, aga ka male ja kabe. Ühesõnaga – me satume taaskord mängimise ja sporditegemise paradiisi.

Laagri maksumus on vanemale 85 eurot , kui kaks last perest osaleb, siis on maksumuseks 80 eurot laps. Lapsed saavad selle raha eest 8 sulgpallitreeningut ja 5 sulgpallivõistlust, ujuda kõikidel päevadel, süüa hommikul, lõunal ja õhtul (4 hommiku-, 5 lõuna- ja 4 õhtusööki) ning võimalikult palju kasutada spordimaja õueala. Toimuvad laagrile kohased tegevused nagu maastikumäng, teatevõistlused, viktoriin, kindlasti ka laagri lõpuõhtu neljapäeval.

Treenerite ajakava:

15.06. – Raul Must ja Ülle Laasner
16.06. – Editha Schmalz ja Anely Pedai
17.06. – Editha Schmalz ja Ülle Laasner
18.06. – Raul Must ja Ülle Laasner
19.06. – Ülle Laasner

Palun tooge laps ise laagrisse, andke teada, kui vajate abi, aitame
korraldada! Laager algab 15. juunil kell 10.00. Ujumise ajal on treener alati juures! Voodipesud kohapeal. Laagri korraldusel löövad kaasa mitmed täiskasvanud klubiliikmed!

Laagrisse tulekuks palun registreerige laps SIIN 5. juuniks! Arve saadetakse peale registreerimist. Palume tasuda arve enne laagrit. Täpne päevakava selgub peale registreerumist (oleneb gruppide arvust).

Laagriülem on Ülle Laasner, telefon 52 84 090!

——————————————————

Vabariigi Valitsuse 14. mai 2020. aasta korraldusega on lubatud alates 18. maist sporditegevuse jätkamine siseruumides, kui ruumi täituvus on 50% tavapärasest täituvusest ning grupi suurus on kuni 10 inimest. Alates 1. juunist ei kehti grupi suurusele piiranguid 10 inimest ja kehtib ainult 50% tavapärase täituvuse nõue. Peab olema tagatud, et inimesed saavad hoida teineteisega 2m vahet.

Siseruumides on lubatud üksnes treeningtegevus (edaspidi treening). Võistlused ei ole lubatud.
– Treening- riietus- ja pesuruumidesse lubatakse inimesi kuni 50% tavapärasest täituvusest, seda tingimusel, et inimesed saavad hoida teineteisega 2m vahet.
– Grupitreeningute puhul võib olla grupis kuni 10 inimest, sealhulgas treener, abipersonal jt ning grupis tuleb teistega hoida vähemalt 2-meetrist vahet.
– Mitme treeningrühma üheaegsel tegutsemisel tuleb treeningpaigas korraldada tegevused ja liikumine nii, et maksimaalselt vältida rühmade omavahelist kokkupuutumist (nt saabumine, lahkumine, tegevused treeningpaigas).
– Alaealistele suunatud treeningut peab läbi viima täiskasvanud treener või juhendaja.
– Treeningule on võimalusel tagatud eelregistreerimine. Eelregistreerimine pole vajalik treeninggruppide puhul, kes käivad samas koosseisus kindlatel kellaegadel regulaarselt koos. Eelregistreerimine on vajalik treeningsaalide puhul, kus käiakse vabalt valitud aegadel, et vältida ühte treeningsaali liiga paljude inimeste kogunemist ning järjekordade tekkimist treeningsaalide sissepääsude juures. (nt: jõusaali treeningud, rühmatreeningud spordiklubis).
– Spordiklubi pileti eest välditakse sularahas tasumist ning enne spordiklubisse sisenemist on kohustuslik käsi desinfitseerida.
– Haigusnähtudega isikud ei tohi tegevustes osaleda. Tegevuse läbiviimise eest vastutaval isikul on õigus haigusnähtudega isik treeningult ära saata.
– Ühiseid riietus- ja pesuruume tohib kasutada järgmistel tingimustel: kasutuses olevad kapid/dušid on teineteisest vähemalt 2 m kaugusel. Kliendid kasutavad isiklikke hügieenitarbeid, riietus- ja pesuruumis viibitakse nii lühikest aega kui võimalik ja vajalik.
– Tavasaunade kasutamine pärast treeninguid on lubatud kui sauna temperatuur on vähemalt 70 kraadi ning järgitakse kõrgendatud ruumi puhastamise reegleid. Erinevad muud liiki saunad ei ole lubatud (aurusaunad, aroomisaunad jne).
– Treening tuleb korraldada viisil, mille käigus ei kaasne füüsilist kontakti teiste osalejatega.
– Kasutada tuleb võimalusel isiklikke treeningvahendeid. Vahendite järgmisele isikule või grupile kasutamiseks andmisel (sh laenutamisel) tuleb need eelnevalt desinfitseerida. Desinfitseerimisvahendite olemasolu ja vahendite puhastuse peab tagama tegevuse korraldaja või rajatise haldaja (kui on avalik spordirajatis). Näiteks: jõusaalis vahendite kasutamine; pallimängudes palli(de) desinfitseerimine peale grupi vahetumist.
– Treeningutel osalejad peavad kasutama individuaalseid joogipudeleid.
– Vältida tuleb kätlemist, kallistamist jm otseseid kontakte.
– Kaitsemaskide või muude isikukaitsevahendite kasutamine on vabatahtlik, kaitsemaskide kasutamine spordi tegemise ajal ei ole soovitatav.
– Treeningute korraldaja jälgib, et isikud ei koguneks isetekkelistesse gruppidesse, ega jääks peale tegevusi territooriumile.
– Treeningute korraldaja vastutab selle eest, et riskirühmadesse kuuluvate isikute (eelkõige vanemaealised ja krooniliste haiguste ja immuunpuudulikkusega inimesed) kokkupuude teiste isikutega oleks minimaalne.
– Treeningute korraldamisel ja eriolukorra meetmete nõuete täitmise osas lasub vastutus treeningu korraldajal. Eriolukorra meetme nõuetekohaselt täitmata jätmisel rakendatakse korrakaitseseaduse § 28 lõikes 2 või 3 nimetatud haldussunnivahendeid. Sunniraha suurus on hädaolukorra seaduse § 47 kohaselt 2000 eurot. Sunniraha, mille eesmärk on kohustada liikumisvabaduse piirangut järgima ning ära hoida viiruse levikut, võib määrata korduvalt.

Eesti Sulgpalliliidu juhatus palub kõikide treeningute korraldajatel ja saale haldavatel klubidel eelnevatest juhistest kinni pidada.

Samuti soovitab juhatus väljakute broneerimisel individuaalseks kasutuseks korraldada see viisil, et väljakud broneeritakse kasutajate nimede ja kontaktandmetega, et oleks võimalik vajadusel selgitada lähikontaktsed.

Paarismängude puhul on soovitus piirate treeningu jooksul paariliste vahetumist, et vältida mitmeid erinevaid lähikontakte.