Treeningud Märjamaal

336 vaatamist

Sulgpallitreeningud täiskasvanutele ja sulgpalliõpe lastele

Sulgpall on ääretult tore mäng, mida saab harrastada laspeeast kuni kõrge vanuseni. Sulgpall on veel selle poolest tore mäng,  et piisab ühest sõbrast ja – juba saabki mängida. Neljakesi –  veel lõbusam! Ja rohkem polegi vaja – rendid platsi, kui esmased oskused omandatud, ja muudkui mängid!

  • Treeningud

Alustame Märjamaal treeninguid esmakordselt. Treenereid on kaks: Ülle Laasner ja Riho Rüüson (treener III kutsega), aeg ajalt väisavad Märjamaad ka Rapla grupi treenerid Raul Must (Eesti esireket)  ja Editha Schmalz (meistriliiga mängija).

  • Gruppide moodustamine

Täiskasvanute treeningud toimuvad 2 x nädalas. Osaleda võib kas 1 x nädalas emmal-kummal päeval või mõlemal päeval.

Treeningud toimuvad Märjamaa Spordihoones poole saali ulatuses (4 sulgpalliväljakut). Platsile mahub 16 inimest – seega grupp  suurem olla ei saa. Oma koht broneeritakse terveks hooajaks. Kui inimene ei soovi enam treeningutel osaleda, läheb tema koht nö vabamüüki. Eriolukord on nt trauma korral.

Täiskasvanute treening kestab 1,5 tundi, millest 60 minutit tehakse harjutusi ning 30 minutit mängitakse. Treeningutel omandatud oskusi saab kasutada omal käel broneerides sulgpalliväljakut otse spordimajast.

Lastele avame ühe grupi vanuses 10-15, kokku 16 last. Laste treeningu pikkus on 60 minutit ja treeningud toimuvad 2 korda nädalas. Septembrikuu on lastele tasuta – selle aja jooksul komplekteerime treeningrühma. Spordiõppes on treening 2 x nädalas, mitte vähem!

  • Treeningute ajad
  Teisipäev Neljapäev
17.30-18.30 Lapsed Lapsed
18.30-20.00 Täiskasvanud Täiskasvanud
  • Maksumus

Broneerida saab omale treeningutel osaluse paketina:

Täiskasvanud:

Septembris on esimene treening tasuta ja järgnevad treeningud on maksumusega 8 eurot kord. Alates oktoobrist saab treeningul osaleda paketti omades:

Päevad Teisipäev Neljapäev Teisipäev ja neljapäev
Paketi nimi Teisipäev Neljapäev DUO
  Kuumaksumus 28 28 54

Lapsed:
Kuutasu on 20 eurot. Kui perest osaleb mitu last, siis järgnevatel on kuutasu 15 €. Spordiõpet toetab Märjamaa Vallavalitsus.

Arve esitab klubi kuu alguses.  Arve tasumisel tuleb märkida makse selgitusse arve number.

  • Registreerimine

Treeningutega liitumiseks tuleb võtta ühendust aadressil hanivalge@gmail.com  või telefonil 528 4090 (Ülle Laasner).
Registreerumisel palume tutvustada oma treeningueesmärke ja eelnevat sporditegemise kogemust.

  • Varustus

Sulgpallireketeid on võimalik laenutada (täiskasvanutel 1 €, lastel tasuta) ja osta. Sulgpallivarustust vahendab Raplas OÜ Sulgpallivarustus (www.sulgpallivarustus.ee) – reketid, pallid, gripid, kotid, sokid  jms. Reketeid saab kohapeal treeningu ajal proovida ning valida, mis kõige sobilikum on. Hinnaklass 35-139 €.

  • Võistlused

Korraldame Märjamaal erinevaid võistlusi treenijatele, nii lastele kui täiskasvanutele, osaleda saab ka Rapla maakonna meistrivõistlustel, Rapla Sulgpalliklubi Valge Hani jt võistlustel.