LIIKMED

2,906 vaatamist

Miks olla Sulgpalliklubi Valge Hani liige?

Sulgpalli saab suurepäraselt nautida pereringis või koos mõne sõbraga. Kui soovid aga osa saada suurema sulgpalli seltskonna koostegemistest, siis on meie loodud klubi selleks parim valik. Sulgpalliklubi Valge Hani koondab enda alla inimesi, kes soovivad lisaks tavapärasele sulgpalli mängimisele osa saada klubi korraldatavast klubilisest tegevusest. Klubiliikmetelt kogume liikmemaksu, millelt maksame klubi litsentsitasu Eesti Sulgpalliliidule. Ülejäänud summa soovime klubi liikmetele korraldatud klubilise tegevuse kaudu tagasi anda.

Meie klubil on hetkel 40 liiget, mis on parajalt suur seltskond ühiste ja meeleolukate ürituste ning võistluste korraldamiseks. Klubiliikmeid iseloomustab kambavaim, aktiivsus ja tolerants teiste klubiliikmete suhtes, ühtekuuluvustunne, õpihimu ja enesetäiendamise soov aga ka lihtsalt soov meeldivalt üheskoos ning sportlikult aega veeta.

Iga 3 aasta järel oleme valinud demokraatlikul teel oma klubile uue juhatuse. Kõikidel soovijatel on olnud võimalus kandideerida. Ning valituks osutumisel anda vabatahtlikuna enda panus klubi edasisse käekäiku.

Klubiliste tegevuste planeerimisel lähtume põhimõttest, et võimalikult suur osa meie liikmetest oleks kaasatud klubiliste tegevusega ning saaksid sellest osa. 

Klubiliste tegevuste alla kuuluvad.

 • Võimalus klubi tegemistes kaasa rääkida.
  Klubiliikmetel on alati võimalus klubi tegemistes kaasa rääkida, abistada ürituste korraldamisel, ise korraldada üritusi jne. Loomulikult kandideerida klubi juhatusse.
 • Eelis trennidesse registreerimisel.
  Hooaja treeningruppide planeerimisel on grupiga liitumisel eelistatud klubiliikmed ja seejärel vabade kohtade olemasolul mitteliikmed.
 • Võistluste korraldamine klubiliikmetele.
  Toetame klubi eelarvest võistluste korraldust. Tänu sellele saame alandada võistluse osavõtutasu.
 • Traditsioonilised üritused.
  Ühisüritused (pereturniir, rattamatk jne. Kõik sõltub klubiliikmete korraldamise vaimust). Igal aastal oleme korraldanud klubi jõulupeo kust ei puudu tants ja trall.
 • Sõpruskohtumised.
 • Esindada klubi soovi korral üle-eestilistel klubidevahelistel võistlustel.
  Võistlusi toimub erinevates formaatides. Nii üksik kui paarismängus. Lisaks korraldatakse ka klubidevahelisi võistlusi. Seal on võimalus osaleda ainult klubidesse kuuluvatel inimestel. Seega, saad sa esindada klubi ainult klubisse kuulumisel 🙂
 • Võistlustel käijad ei pea tasuma lisaks sulgpalliliidu litsentsitasu.
  Klubi on Eesti Sulgpalli liidu liige ja maksab liikmemaksu. Seetõttu ei pea klubi liikmed Eestis toimuvatel kohalikel võistlustel tasuma liikmemaksu. Mitte klubi liikmele on võistluste osalustasu kallim.
 • Sulgpallid soodsama hinnaga.
  Klubi juhatus on teinud kokkuleppe sulgpallide soetamiseks, mis võimaldab klubiliikmetel soetada sulgpalle soodsama hinnaga kui sama pall poeletil maksab.
 • Kuumakse soodsam.
  Võimalusel üritab klubi pakkuda klubiliikmetele trennides osalemist soodsama hinnaga.
 • Klubi sümboolikaga treeningriided ja meened.
  Võimalus on soetada klubi logoga spordiriideid ja meeneid.

 

Kuidas ja millal saab klubi liikmeks?

Klubi liikmeks saab astuda peale 3 kuud klubi treeningutel osalemist.

Klubisse astumise tasu on 20 eurot ja klubi liikmemaks on 25 eurot aastas.

NB! Ajavahemikus 1.november kuni 31.detsember – uutel klubiga liitujatel arvestatakse liitumisel tasutav liikmemaks (25 eurot/aasta) lisaks jooksvale aastale ka järgneva aasta liikmemaksuks.

Liitumise avaldus: Liikmeks-astumise-avaldus

 

Liikmete nimekiri:

1. Aive 12. Jelena T 23. Margus 34. Tenno
2. Andrea 13. Jelena T 24. Mari 35. Tiina
3. Andres A 14. Kaari 25. Martin 36. Triin
4. Andres E 15. Kairo 26. Meelis 37. Valja
5. Andrus 16. Karl 27. Mery 38. Veiko
6. Anely 17. Kersti 28. Priit 39. Ülle
7. Einar 18. Kristel 29. Raili
8. Gaili 19. Kristina 30. Rainer
9. Jaanus 20. Kärt 31. Reigo
10. Jana 21. Ly 32. Riho
11. Janne 22 Maarika 33. Siiri